لباس زیر زنانه, لباس زیر

قیمت انواع سوتین در بازار

قیمت انواع سوتین در بازار

لباس زیر خانم ها از تنوع زیادی در بازار دارد. انواع مختلفی از لباس های زیر که هر کدام کارکرد متفاوتی دارند برای خانم ها طراحی شده است. سوتین، جزو لباس های زیری می باشد که دارای انواع زیادی است. برای این که بتوان قیمت انواع سوتین در بازار را دانست باید با انواع سوتین و کاربرد آن ها آشنایی نسبی داشت. با شناخت درست انواع سوتین می توان کاربردهای آن ها را دانست و بر اساس موقعیتی که داریم یک سوتین مناسب انتخاب کرد. می توانید مقاله نکاتی برای خرید سوتین را در وب سایت مطالعه کنید

انتخاب درست سوتین از فشار روی سینه ها و همچنین تعریق جلوگیری می کند و باعث می شود تا احساس راحتی داشته باشید. عدم توجه به انتخاب درست سوتین ممکن است مشکلات جدی برای خانم ها ایجاد کند و همچنین جذابیت ظاهری آن ها را کم کند. معمولاً سوتین ها را براساس کاربردی که دارند به صورت روزمره، مجلسی، ورزشی، شیردهی و فرم دهی به سینه دسته بندی می شوند.

برای گرفتن قیمت و خرید سوتین مناسب روی لینک زیر کلیک کنید :

 

خرید انواع سوتین

خرید انواع لباس زیر زنانه :

 

خرید لباس زیر زنانه

 

سوتین روزمره، بیشتر برای زمان هایی می باشد که خانم ها در خانه هستند استفاده می شود. این سوتین ها طوری طراحی شده اند که احساس راحتی دارند و هیچ گونه فشاری بر روی سینه ها وارد نمی کنند. الیاف سوتین روزمره به این صورت است که از تعریق جلوگیری می کند و معمولاً فاقد اسفنج هستند. برای خانم ها بهتر است که در منزل از این سوتین های روزمره استفاده کنند زیرا از بروز بیماری های جلوگیری می کند.

سوتین مجلسی، همان طوری که از نام آن مشخص است بیشتر برای لباس های مجلسی کاربرد دارد. ساختار این سوتین ها به این صورت است که از فنر و جک برای تولید آن ها استفاده شده است. سوتین های مجلسی معمولاً به صورت بند نامرئی هستند و مدل طراحی آن ها به صورت وی شکل است. داشتن فنر و اسفنج در سوتین ها باعث می شود تا فرم سینه ها جذاب تر به نظر برسد و همچنین آن ها را بزرگ تر نشان می دهد.

 

خرید سوتین خوب

 

سوتین ورزشی، بیشتر برای انجام فعالیت های ورزشی استفاده می شود. سوتین های ورزشی خود دارای انواع مختلفی هستند و با توجه به نوع ورزشی که انجام می شود انتخاب می گردند. برای خانم هایی که فعالیت های ورزشی پرتحرک دارند و سینه ها زیاد بالا و پایین می شود بهتر است از سوتین های ورزشی کپسول دار استفاده کنند. ساختار آن ها به گونه ای است که دارای کاپ هایی هستند که از تکان خوردن بیش از اندازه سینه ها جلوگیری می کنند.

سوتین شیردهی، برای خانم هایی می باشد که در دوران شیردهی هستن.د کاپ های این سوتین ها مدل باز شونده می باشد تا به راحتی بتوان به نوزاد شیر داد. نکته مثبتی که درباره سوتین شیردهی وجود دارد این است که در قسمت بالایی کاپ آن دکمه ای برای باز و بسته کردن وجود دارد.

سوتین مخصوص فرم دهی سینه، برای خانم های کاربرد دارند که به دنبال داشت داشتن سینه های خوش فرم هستند. این سوتین ها به گونه ای طراحی شده است که بتواند سینه ها را خوش فرم نشان دهد و از افتادگی آن ها جلوگیری کرد. معمولاً برای مجالس و میهمانی ها از این سوتین ها استفاده می شود. نکته ای که درباره آن ها وجود دارد این است که نباید برای مدت طولانی از سوتین های فرم دهنده استفاده کرد زیرا باعث می شود تا فشار زیادی به سینه ها وارد شود.

قیمت انواع سوتین در بازار با توجه به مدل آن ها می باشد. معمولاً سوتین های مجلسی بدلیل اسفنج و فنری که دارند از همه انواع سوتین ها گران تر هستند. ارزان ترین نوع سوتین در بازار سوتین های روزانه می باشند که از الیاف نخی و پنبه ای دوخته می شوند. سوتین های فرم دهی نیز قیمت گرانی نسبت به سوتین های ورزشی دارند. این روزها در بازار انواع سوتین های وارداتی نیز وجود دارد که نسبت به سوتین های تولید داخل قیمت گران تری دارند. کیفیت دوخت این سوتین ها خیلی بهتر از سوتین های داخل می باشد به همین دلیل است که قیمت آن ها گران تر است.

قیمت انواع سوتین بر اساس جنسی که دارند

همان طوری که گفته شد سوتین ها براساس مدل دارای انواع مختلفی هستند. سوتین ها را می توان براساس جنس الیافی که دارند نیز دسته بندی کرد.سوتین های نخ پنبه، سوتین هایی هستند که بیشتر برای استفاده روزانه کاربرد دارند و از الیاف گیاهی تولید می گردند. این سوتین ها به گونه ای هستند که از تعریق جلوگیری می کنند.

سوتین هایی با الیاف کتان دوام بیشتری نسبت به نخ پنبه دارند و رطوبت را به خوبی جذب می کنند. سوتین های کتانی در هوای سرد باعث گرم نگه داشتن می شوند. سوتین کتان کمیاب ترین نوع سوتین در بازار می باشد.

سوتین ساتن، جزوه سوتین های گران قیمتی است که از پارچه ی ساتن دوخته می شود. ساتن، معمولاً از الیافی مثل: پنبه و ابریشم تولید می گردد به همین دلیل است که لطافت زیادی دارد. سوتین های ساتن باعث خنک شدن بدن می گردند و جذابیت خاصی دارند.

سوتین های میکروفیبر، در واقع از الیاف پلی استر ساخته می شوند که بیشتر برای سوتین های ورزشی استفاده می گردند و قیمت مناسبی دارند.

سوتین ابریشم، گران ترین نوع سوتین می باشد که از الیاف ابریشمی تولید می گردد. این سوتین ها ضد تعریق هستند و و در تمام فصول می توان از آن ها استفاده کرد.

 

قیمت انواع سوتین بر اساس جنس

 

سوتین توری، بیشتر برای سوتین های استفاده می گردد که برای استفاده روزانه می باشند این سوتین ها از تورهایی تولید می گردند که خیلی نرم و لطیف هستند و هیچ اذیتی ایجاد نمی کنند.

سوتین گیپور، نیز همانند سوتین توری است ولی نمای آن جذاب تر و مجلسی تر می باشد. نکته مثبت این که درباره ی گیپور وجود دارد این است که جریان هوا به خوبی در داخل الیاف آن وجود دارد.

سوتین چرمی، از جنس چرم می باشد و ظاهر خیلی شیکی دارد سوتین های چرمی بیشتر برای استفاده ی کوتاه مدت می باشند.

سوتین گیاهی، همان طوری که از نام آن مشخص است از الیاف صددرصد طبیعی تولید می شود و راحتی و سبکی خاصی دارد و همچنین طول عمر آن ها خیلی زیاد است.

سوتین لمه، یکی از پرطرف دارترین نوع سوتین ها می باشد که محبوبیت زیادی در بین خانم ها دارد. الیاف لمه خیلی ریز باف هستند و سطح کاملاً صافی دارند.
در بین انواع این سوتین ها، سوتین ابریشمی گران قیمت ترین سوتین می باشد و سوتین های نخ پنبه و توری سوتین های ارزان قیمت هستند. برای این که از قیمت انواع سوتین مطلع شوید می توانید به راحتی در فروشگاه های اینترنتی مانند ترند مدا که در حال فعالیت هستند آن ها را ببینید و یا استعلام بگیرید.

 

قیمت سوتین ها چقدر است

قیمت سوتین ها چقدر است؟

قیمت سوتین ها با توجه به یک سری عوامل و موارد تقسیم بندی می شوند. قیمت سوتین برای خریداران مهم ترین عامل می باشد. قیمت سوتین می تواند روی انتخاب افراد تاثیر گذار باشد. ما درمورد سوتین ها باید به شما بگوییم که سوتین ها کیفیت های مختلفی دارند هر چه کیفیت آن ها بیشتر باشد، قیمت آن ها بالاتر است، شما کیفیت را نسبت به قیمت در اولویت قرار دهید. اگر کیفیت آن ها کم باشد، شما نمی توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید، به همین دلیل باید به سراغ کیفیت آن ها بروید. اما با این وجود ما به شما عوامل موثر روی قیمت سوتین ها را می گوییم با ما در فروشگاه لباس زیر زنانه، مردانه و بچه گانه ترند مدا همراه شوید.

مدل سوتین

اولین عاملی که روی قیمت سوتین ها تأثیر می‌ گذارد مدل سوتین است. ما امروز شاهد انواع و اقسام مدل‌ها در بازار هستیم که هر کدام از آن ها یکسری قیمت‌ها و کیفیت ‌های متفاوتی دارند شما می توانید با توجه به محصولات مختلف و مدل های گوناگون قیمت ‌های متفاوتی برای سوتین ها در نظر بگیرید. به ‌همین دلیل قیمتی که شما تهیه می ‌کنید خیلی تأثیر بیشتری دارد.

از این رو باید همیشه مدل سوتین مد نظرتان را در نظر داشته باشید به‌عنوان مثال سوتین های ورزشی با سوتین های روزانه از نظر قیمت تفاوت دارد. سوتین های ورزشی و سوتین های روزانه هر کدام از جنس کیفیت و مدل‌های متفاوتی برخوردارند که تک‌ تک آن ها می‌تواند روی بررسی هزینه‌ ها تأثیر گذار باشد از این رو کاری که شما باید در این حوزه انجام بدهید این است که ابتدا مدلی که می‌ خواهد را انتخاب کرده و آن ها را در نظر داشته باشید.

برند

صنعت لباس زیر امروزه به‌ عنوان یکی از صنایع مهم شمرده می شود که کمپانی ‌های زیادی در زمینه طراحی و دوخت آن فعالیت می‌کند که کیفیت‌ها و جنس‌ های مختلفی به افراد می‌دهند به‌همین دلیل به شما پیشنهاد می ‌کنیم که برند های مختلف را هم در نظر بگیرید. برندهای آن ها می ‌تواند روی قیمت محصولات تأثیر داشته باشند هر محصول از هر برند می‌تواند با طراحی و کیفیت متفاوت‌تری نسبت ‌به محصول دیگر عرضه شود.

 

قیمت سوتین مناسب

 

نحوه خرید

عامل دیگری که روی قیمت سوتین ها تأثیرگذار است نحوه خرید می باشد شما چطور می توانید این محصولات را تهیه کنید اگر می‌خواهید این محصولات را به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین تهیه کنید تمامی آن ها روی قیمت شما و هزینه ‌هایتان تأثیر گذار هستند به ‌همین دلیل شما باید در نظر بگیرید که چطور می ‌خواهید این محصولات را تهیه کنید به‌همین دلیل روش اینترنتی خرید سوتین برای شما بهتر است چرا که روی قیمت تأثیر بالاتری گذاشته و شما می توانید از آن بیشتر بهره بگیرید. ترند مدا به شما انواع و اقسام محصولات با کیفیت های بالا و قیمت مناسب را به شما ارائه می دهد و شما می توانید در کم ترین زمان ممکن از آن ها بهره بگیرید.

برای گرفتن قیمت و خرید سوتین مناسب روی لینک زیر کلیک کنید :

 

خرید انواع سوتین

خرید انواع لباس زیر زنانه :

 

خرید لباس زیر زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *