لباس زیر زنانه, لباس زیر

خرید جدیدترین انواع شورت و سوتین

خرید جدیدترین انواع شورت و سوتین

شورت و سوتین، جزو لباس های زیر خانم ها می باشد که در انواع مختلفی دوخته می شوند. شورت و سوتین در زیبایی اندام خانم ها نقش پررنگی دارد. سوتین باعث خوش فرم دیده شدن اندام خانم ها می شود. امروز شورت و سوتین با الیاف مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. قیمت انواع شورت و سوتین با یکدیگر متفاوت است. معمولا سوتین هایی که اسفنجی هستند و در ساختار آن ها از فنر و جک استفاده شده است، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. جدیدترین انواع شورت و سوتین را می توان به چند روش مختلف خریداری کرد. اولین روش خرید این است که به یکی از فروشگاه های لباس زیر معتبر و شناخته شده در سطح شهر خود مراجعه کنید.

قبل از خرید حتما از سایز شورت و سوتین خود مطمئن شوید. روش دوم خرید جدیدترین انواع شورت و سوتین خرید اینترنتی می باشد. خرید اینترنتی شورت و سوتین برای خانم هایی مناسب است که به فروشگاه های معتبر لباس زیر دسترسی ندارند. معمولاً خرید اینترنتی شورت و سوتین به صرفه تر می باشد زیرا فروشگاه های اینترنتی لباس زیر معمولاً تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرند که خانم ها می توانند از این تخفیفات استفاده کنند.

برای خرید جدیدترین انواع ست شورت و سوتین بر روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید ست شورت و سوتین

خرید ست شورت و سوتین ارزان

ست شورت و سوتین، یکی از انواع لباس های زیر می باشد که امروزه استفاده از آن ها در بین خانم ها خیلی رواج پیدا کرده است. ست شورت و سوتین، باعث جذابیت اندام خانم ها می شود و دیگر نیازی نیست تا در بین انواع شورت و سوتین سردر گم شوند و به دنبال پیدا کردن مدل های مناسب باشند. ست شورت و سوتین معمولاً طراحی متناسب هم دارند و دوخت آن ها با هم هماهنگ است. سایز شورتی که برای ست شورت و سوتین دوخته می شود با سایز سوتین آن کاملاً هماهنگ است. این روزها ست شورت و سوتین زیادی در بازار وجود دارد که خانم ها می توانند ست شورت و سوتین ارزان را از فروشگاه های لباس زیر خریداری کنند. ارزان ترین ست شورت و سوتین مربوط می شود به شورت و سوتین هایی که برای استفاده روزانه هستند. این شورت و سوتین ها از الیاف سبکی دوخته شده اند و معمولاً ساده می باشند. گران ترین ست شورت و سوتین مربوط می شود به ست شورت و سوتین مجلسی، این نوع از ست ها معمولاً برای لباس های مجلسی طراحی می شوند و ساختار آن ها کمی با ست شورت و سوتین روزانه متفاوت است.

قیمت ست شورت و سوتین اسفنجی

ست شورت و سوتین اسفنجی، به خاطر فرم جذابی که برای بدن ایجاد می کنند از محبوبیت بالایی در بین خانم ها برخوردار هستند. ست شورت و سوتین اسفنجی، همان طوری که از نام آن مشخص است از اسفنج در سوتین آن استفاده شده است. اسفنجی که برای این نوع سوتین ها استفاده می شود به صورت قالب های خاصی طراحی می شود و باعث فرم دهی مناسب سینه می شود. قیمت های ست شورت و سوتین اسفنجی نسبت به دیگر ست های شورت و سوتین کمی گران تر می باشد. معمولاً در ست شورت و سوتین اسفنجی از فنر و جک استفاده می شود. ست شورت و سوتین اسفنجی برای استفاده روزانه و طولانی مدت خیلی مناسب نمی باشند. بهتر است برای استفاده طولانی مدت از ست شورت و سوتین روزانه و یا معمولی استفاده کرد. انواع مختلفی از ست شورت و سوتین اسفنجی که دارای فنر و بدون فنر می باشند نیز در بازار لباس زیر وجود دارد و خانم ها می توانند آن ها را خریداری کند.

قیمت ست شورت و سوتین اسفنجی

ست شورت و سوتین اسفنجی

ست شورت و سوتین مجلسی با قیمت مناسب

ست شورت و سوتین مجلسی، بیشتر برای لباس های مجلسی مناسب است. پوشیدن یک سوتین مناسب با لباس مجلسی می تواند به زیباتر دیده شدن لباس کمک زیادی کند. شورت و سوتین مجلسی در انواع مختلفی وجود دارد. یکی از آن ها، ست شورت و سوتین دکلته یا بدون بند می باشد. سوتین هایی که برای این نوع سوتین ها به کار می روند بدون بند هستند و کاپ های آن ها طوری طراحی شده که باعث لیفت شدن سینه می شود. ست شورت و سوتین مجلسی پروانه ای یا چسبی یکی دیگر از انواع ست شورت و سوتین مجلسی می باشد که بیشتر برای خانم هایی با اندام ریز مناسب است. نوع دیگری از شورت و سوتین مجلسی ست پلانچ می باشد. سوتین های پلانچ یکی از انواع محبوب ست مجلسی می باشد که حالت وی مانند دارد. ست شورت و سوتین فشاری نوع دیگری از ست شورت و سوتین می باشد که برای خانم هایی که اندام ریز دارند مناسب است این نوع از سوتین ها سینه ها را در حالت فشار قرار می دهند و باعث بزرگ تر دیده شدن آن ها می شود.

ست شورت و سوتین مجلسی با قیمت مناسب

ست شورت و سوتین مجلسی با قیمت مناسب

کاربرد ست شورت و سوتین شفاف

ست شورت و سوتین شفاف، جزو شورت و سوتین های مجلسی می باشد که همان طور که از نام آن مشخص است به صورت کاملاً شفاف است. ست شورت و سوتین شفاف بدون رنگ می باشد و جنس آن از پلاستیک های شفاف و نرمی ساخته شده که نمای شیشه ای دارد. اغلب این شورت و سوتین برای میهمانی ها و جشن ها استفاده می شود. از بهترین ویژگی هایی که درباره ست شورت و سوتین شفاف وجود دارد این است که به خاطر فرم کاپ سوتین باعث قشنگ دیده شدن سینه می شود. همچنین استفاده کردن از آن بسیار راحت است. این نوع ست ها، از ست شورت و سوتین مجلسی خیلی ارزان تر می باشد. معمولا از ست شورت و سوتین شیشه ای برای لباس های مجلسی استفاده می کنند که مدل دکلته دارند. ست شورت و سوتین شفاف یکی از جدیدترین نوع لباس های زیر است که وارد بازار شده است.

کاربرد ست شورت و سوتین شفاف

کاربرد ست شورت و سوتین شفاف

برای دیدن انواع شورت و سوتین های زنانه بر روی لینک زیر کلیک کنید و وارد فروشگاه شوید :

ورود به فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *