لباس زیر زنانه, لباس زیر

اهدای لباس زیرهای اکنومی برای بی خانمانان در سراسر کانادا

شورت زنانه

Knotty Knickers سرویس اشتراک تا به امروز بیش از 50000 جفت لباس زیر زنانه را به پناهگاه‌های انتاریو، کانادا اهدا کرده است.

نیویورک سیتی، نیویورک، ایالات متحده، 1 ژوئن 2022 EINPresswire.com خدمات اشتراک لباس زیر در آمریکای شمالی، ناتی نیکرز، با اهدای 50000 عدد لباس زیر زنانه در سراسر کانادا، به نقطه عطف جدیدی در کمپین اهدایی خود رسید.
طبق گزارش مرکز حمایت از مستاجران انتاریو، سالانه کمتر از 235000 کانادایی بی خانمانی را تجربه می کنند. از این تعداد، 27 درصد زنانی هستند که برای رفع نیازهای خود به منابع منحصر به فردی نیاز دارند. بیش از 450000 کانادایی شرایط بدون مسکن را تجربه می کنند که منجر به زندگی با دیگران می شود.

موضوع لباس زیر در دنیا بین بی خانمان ها اغلب نادیده گرفته می شود، لباس های زیر یک لباس بسیار مورد نیاز است، و Knotty Knickers به کمک های مالی خود به پناهگاه های بی خانمان، موسسات خیریه زنان، و پناهگاه های زنان در سراسر کانادا و ایالات متحده ادامه می دهد. Knotty Knickers به حمایت از طرح های خیریه با کمک های مالی و لباس زیر ادامه می دهد.

شورت زنانه

 

Knotty Knickers یک برند پیشرو در زمینه لباس زیر و شورت زنانه و مردانه است که لباس زیرهای مقرون به صرفه و فراگیر را در سایزها و مدل های بی شماری ارائه می دهد. این شرکت از همه زنان تجلیل می کند و با تصاویر بدون تغییر خود در کمپین های بازاریابی خود صنعت لباس زیر را متحول کرده است. این شرکت ابتکاراتی را در سراسر آمریکای شمالی ایجاد کرده است.

یکی از نمایندگان این شرکت می‌گوید: «ما همچنان به دنبال راه‌هایی برای برآوردن نیازهای منحصر به‌ فرد زنان در جمعیت‌های محروم هستیم. ما معتقدیم که هر زن سزاوار دسترسی به منابع لازم برای تامین نیازهای اساسی خود است. اهدای لباس زیر ما فراتر از زیبا بودن است. آنها از حمایت، توانمندسازی و ایجاد کرامت برای زنان در جامعه ما صحبت می کنند.»

از زمانی که این شرکت در سال 2017 تأسیس شد، ناتی نیکرز به استقبال زیبایی منحصر به فرد هر زن و تغییر دسترسی به لباس زیر زنانه با کیفیت و شیک ادامه داده است. این شرکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی دو نفره شروع به کار کرد و با برنامه ریزی برای توسعه بیشتر، برای برآوردن سفارشات در سراسر آمریکای شمالی رشد کرد.

Knotty Knickers در حال حاضر ارزان ترین لباس زیر و لباس زیر را از طریق فروشگاه آنلاین خود ارائه می دهد. آنها به خود می بالند که با کیفیت بالا، شیک و مقرون به صرفه ارائه می کنند که زیبایی همه زنان را به روش های فراگیر برجسته می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *